Yasal Uyarı

Hepekonomi.com web sitemizde yer almakta olan kredi bilgileri ve fikirleri, ek iş fikirleri sizlere fikir verme amaçlıdır. Sitemiz sizlere sitelerden edinilen kredi bilgilerini aynen aktarmakta ve güncel faiz oranlarının ilgili bankaların sitelerinde ve insiyatifinde olduğunu bilmenizi hatırlatır. Web sitemizin hiç bir banka, finans ve yatırım kuruluşu ile maddi, manevi alakası iş bağı yoktur.

Hepekonomi.com sitesinde yer alan kredi bilgileri fikir, yazı, yorum ve tavsiyeleri paylaşanların kişisel görüşleri olup yalnızca fikir ve paylaşım amaçlıdır. Bu nedenle burada yer alan bilgiler ile yatırım ve kredi kararı almamalısınız. Herhangi bir kredi, yatırım veya iş ile ilgili karar vermeden önce o alanda uzman kişilerden doğru, güncel bilgi almalısınız.

hepekonomi.com sitesi ve sahibi yukarı da anlatılan önemli konularla ve gizlilik politikaları sayfası ile site ziyaretçilerini açık ve net bilgilendirmiş olup uyarılarda bulunmuştur ve ortaya çıkan zararlar dan, her türlü kayıp ve de hasarlardan sorumlu tutulamaz ve de sorumluluk kabul etmez.