Apple Zorlu Center Randevu Alma Yolları

Dünyadaki gelişim sayesinde, artık teknoloji yaşamın her alanına etki etmekte ve bu sayede gündelik yaşamın kolaylaşması sağlanmaktadır. Buradaki teknolojiden kast edilen ise genellikle son yıllarda hayatımıza giren ve çok önemli bir yeri olan akıllı telefonlardır. Akıllı telefonlar, yapılan araştırmalara bakıldığı zaman artık en fazla 6 dakikada bir kontrol edilen önemli bir cihaz olarak bilinmektedir. Bunu bilen akıllı telefon üreticileri de, genellikle üretimlerini müşterilerinin hoşuna gidecek şekilde sürdürürler. Akıllı telefon üreticilerinden olan Apple da, bu yüzden dünyada ve ülkemizde çok sıklıkla tercih edilen markalardan bir tanesi olmuştur. Elbette Apple gibi önemli ve kaliteli bir marka, her zaman teknik aksaklıklardan uzak bir şekilde üretim yapmakta; bununla birlikte müşterilerinin telefon kullanımı esnasında herhangi bir sorun yaşamasını engellemektedir. Fakat bazı durumlarda ise yine de teknik servis desteği istenmekte, bu yüzden de Apple kullanıcıları gerekli randevu işlemlerini tamamlamaya çalışmaktadır. Günümüzde akıllı telefon sahiplerinin fazla oluşu ve yaşamın çok hızlı bir akışının olması, aslında Apple sahiplerinin ihtiyaç duydukları teknik destekleri almaları esnasında belirli sorunların ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Apple Servislerinden Randevu Almak Neden Zorlaştı?

Bilindiği üzere ülkemizde en çok tercih edilen akıllı telefon markalarının başında Apple gelmektedir. Bu yüzden de sürekli olarak çağrı merkezleri üzerinden bir randevu alma sistemi geliştirilmiştir. Bununla birlikte artık müşterilere gönderilen iletişim linklerinin bile hatalı veya kullanılamaz olduğu bilinmektedir. Bakıldığı zaman Apple Zorlu Center, her zaman yoğun ve kalabalık bir müşteri kabul portföyüne sahiptir. Bu yüzden de Apple Zorlu Center üzerinden teknik servis destek randevusu almak, diğer Apple servislerine göre çok daha zorlu ve yorucu bir süreci içerecektir.

  Memur Maaşları Ne Kadar Oldu? Güncel Memur Maaşları Eylül 2021

Apple Zorlu Center ve Randevu Almak

Apple Zorlu Center üzerinden randevu almak isteyen müşterilerin, öncelikle https://concierge.apple.com/geniusbar/R583/tr_TR linkine tıklamaları ve buradan gerekli randevu bilgilerini girmeleri gerekir. Apple Zorlu Center mağaza kodunun ise R583 olduğunu unutmamak önemlidir. Sonrasında Apple cihazı ile yapılacak olan kimlik kontrolü sonrasında, randevu tarih ve saati oluşturulacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*