Denizbank Media Markt Kredi İle Taksitli Telefon Alma

Kredi kartı ile taksitli telefon satışı yasaklandığı günden beri hem satış noktaları hemde bankalar bu duruma farklı çözümler getirmektedir. Denizbank ile Media Markt, kredi ile bu soruna çözüm ürettiler.

Denizbank Media Markt Kredi İle Taksitli Telefon Alma

Hepimiz teknolojiyi yakından takip ediyoruz.Özellikle sosyal medya ve internetin ülkemizde her geçen gün biraz daha fazla kullanılması akıllı cep telefonlarının kullanımını da arttırdı.

Akıllı cep telefonları üreten markalar teknolojik gelişmelere göre yeni nitelikli telefonlar üretmeye devam ediyor. Tüketiciler de teknolojiden faydalanmak için yeni telefonların özelliklerine göre uygun olanı tercih ediyor. Günümüzde taşıdığı özelliklere göre 5 bin TL’ye kadar akıllı telefon bulunmaktadır. Akıllı telefon 2014 yılına kadar kredi kartı ile 12 aya varan taksitlerle cep telefonu mağazalarından alınmaktaydı. Fakat 2014 yılında getirilen yasa ile kredi kartı ile taksitli cep telefonu almak yasaklandı.Bu durum hem tüketicileri hemde mağazaları mağdur etti.

 

Bu durum karşısında bankalar çözüm olarak telefon kredisi vermeye başladı.Telefon kredisi banka ile cep telefonu satışı yapan mağazalar arasında anlaşmaya dayalı olarak verilmektedir.

Media Markt Telefon Kredisi Nasıl Alınır ?

 

Media markt mağazalarında Denizbank’a ait müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Dilerseniz işlemlerinizi bu müşteri temsilcisi aracılığıyla yapabilirsiniz. Dilerseniz de sms yolu ile telefon kredisi için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sms ile başvurmak için;

 

MMCEP bir boşluk T.C. Kimlik No yazarak 3280’e kısa mesaj atarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Kredi onayınız kısa süre içerisinde telefonunuza sms olarak gelecektir. Onaylanması durumunda Media Markt mağazasına giderek Denizbank müşteri temsilcisi ile kredi işlemlerinizi tamamlayarak telefon kredinizi kullanabilirsiniz.

  Kredi ve Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Eve Haciz Gelir mi ?

 

Media Markt telefon kredisi ile 12 ay ile 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

 

Kullandığınız kredinin taksitlerini  Denizbank Atm’lerinden yada Size en yakın Denizbank Şubesinden yapabilirsiniz.

 

Denizbank Media Markt kredi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Media Markt ‘i  Ziyaret et.

 

NOT: Telefon kredisi çekmek isteyen tüketicilerin kredi notu yetersiz veya kredi sicili bozuk ise telefon kredisinden yararlanamaz. Bu durumdaki tüketicilerin telefon kredisi talebi olumsuz sonuçlanacaktır.

 

Media Markt dışında Teknosa da iNG Bank aracılığı tüketicilere telefon  satışını Teknokredi ile yapmaktadır. Teknosa telefon kredisi hakkında daha fazla bilgi almak için Teknosa kredisi nedir, Telefon kredisi nasıl alınır ? ziyaret edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*