Emekliye Faizsiz Kredi 2020

Arkadaşlar emekliler faizsiz kredi kullanabiliyor mu diye devamlı sorular gelmekte. Bu konuya bir açıklık getirmek istiyoruz. Ülkemizde şuanda emeklilere faizsiz kredi vermekte olan bir banka bulunmamaktadır. Yani emekli vatandaşlarımıza faizsiz kredi verilmemekle beraber diğer kredilere nispetle daha düşük oranda faizli kredi verilmektedir. Daha avantajlı ve düşük faizle ihtiyaç kredisi ve konut kredisi kullanabilmektedirler.

Emeklilere Faizsiz Kredi 2019

Gerek devlet bankaları gerekse özel bankalar faizsiz emekli kredisi kampanyaları sunmamaktadırlar. Ancak emekliler normal vatandaşlara uygulanandan daha az bir miktarda faiz oranıyla kredi kullanabilmektedirler. Fakat özel ya da kamu bankaları fark etmeksizin kredi talebinde bulunan emekliler için bazı şartlar aramaktadırlar. Tabii ki bankalar kendilerinden maaş alan müşterilerine daha da avantajlı teklifler sunmaktadırlar. Kredi başvurusunda bulunmadan önce bu ayrıntı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Ptt Uygun Faizle Kredi Veriyor

PTT’nin anlaşması bulunan beş(5) bankayla ancak uygun faizle emekli kredisi kullanabilirsiniz. PTT kredisi için PTT şubesine giderek verilen başvuru formunu doldurmanız ve görevli kişilere vermeniz gerekmektedir. Sonrasında bankaya gönderilen başvuru sonucunda, eğer talebiniz kabul görürse, kredinizi PTT şubelerinden çekebilirsiniz. Aktif bank emekli kredisinin yaş sınırını seksen üç(83) olarak belirlemiştir. Emekli kredisinin faiz oranı da %3,49 kredinin üst limiti de 60,000 TL’dir. İNG Bank ise faiz oranı %2,69’dan başlamaktadır. Yaş sınırı yetmiş beş(75) olarak belirtilmiştir. TEB çekmek istenen kredinin tutarına göre kredi faizi uygulamaktadır. Yaş sınırı yetmiş(70) olarak belirtilmiştir. Üst limit 40,000 TL’dir.

Ptt Anlaşmalı Bankalardan Kredi Almak

Burgan Bank PTT anlaşmalı çalışmaktadır. 55,000TL üst limitiyle seksen bir (81) yaş sınırından altta olanlar bu bankadan emeklilik kredisi kullanabilirler.  Denizbank’ta ise PTT anlaşması ve kendi bünyesinde verdiği iki çeşit kredi bulunmaktadır. PTT anlaşmalı kredinin faiz oranı %2,13’ten başlamaktadır. Kredinin üst limiti 36,000TL’dir. Ziraat Bankasıysa en avantajlı emekli kredilerini müşterilerine her türlü imkânla sunmaktadır. Üstelik maaşınızı bu bankadan alma zorunluluğu da bulunmamaktadır.%2,27 faiz oranıyla ihtiyaç kredinizi otuz altı(36) ay vadeyle alabilirsiniz.

  Denizbank Media Markt Kredi İle Taksitli Telefon Alma

Emekliler için 2019 yılında düzenlenecek olan yeni kredi kampanyalarını sayfamızda paylaşmayı sürdüreceğiz. Sizlerde haberdar olduğunuz yeni kredi kampanyalarından, emeklilere yönelik faizsiz kredi veya düşük faizle kredi imkanlarından sitemizde bahsedebilirsiniz. Bunun için altta bulunan yorum kısmını kullanarak kredi kampanyalarını diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*