Gelecek Vadeden Coinler Hangileri? Analistlerin Altcoin Tavsiyeleri 2022

gelecek vadeden coinler
gelecek vadeden coinler

Gelecek Vadeden Coinler Hangileri? Analistlerin Altcoin Tavsiyeleri 2022 yazımızda, uzmanların 2022 yılında en çok çıkış beklenen, gelecek vadeden coinler hangileri görüşlerini sizler için araştırdık.2021 yılında Bitcoin ve altcoinlerin büyük çıkış göstermesi kripto para piyasasına yeni yatırımcıların girmesini sağlayarak, dünya çapında popülaritesinin artmasına neden oldu. Öyle ki, kadınların akşam çayında, Bitcoin ne kadar oldu gibi sorularını belki çoğumuz duymuşuzdur. 2021 yılında, özellikle Şubat-Nisan ayları arası neredeyse kripto paraların tamamı yatırımcılarına 10’larca kat para kazandırarak kar ettirdi.

Bu boğa döneminde özellikle yeni projeler rakiplerine oranla daha çok para kazandırarak, yatırımcıları 2022 yılında Gelecek Vadeden Coinler Hangileri sorunu araştırmaya itti.

Gelecek Vadeden Coinler Hangileri? Analistlerin Altcoin Tavsiyeleri 2022 isimli bu yazımızda, kripto para yatırımcılarının aklındaki soru işaretlerini bir nebze azaltmak amacıyla, 2022 yılında rakiplerine oranla daha çok yükselmesi beklenen bazı altcoinleri, bu konuda uzman analistlerin görüşlerini derleyerek, siz değerli okurlarımız için araştırdık.

Gelecek Vadeden Coinler Hangileri?

Kripto para uzmanlarının hemen hepsinin, gelecek vadeden coin olarak ilk sırada gördükleri coin, “Bitcoin altınsa, Etherium gümüştür” sözünün doğrultusunda sizlerin de tahmin edebileceği gibi Etherium ’dur.

2021 yılının son ayında ortalama 4 bin dolar seviyelerinde işlem gören Etherium, uzman kripto analistlerine göre, gelecekte Bitcoin’i bile geçebilir. Birazdan, neden Etherium ’un gelecek vadeden coinler hangileri sorunun cevabı verilirken, ilk akla gelen coin olma sebebini daha detaylı açıklayacağız.

Yine analistlere göre gelecekte vadeden coinler arasında 2021 yılındaki yaklaşık 16 kat yükselen ada coin ’in sahibi Cordano platformu gösterilmekte. Etherium ve Cordano’nun yanında, BNB yaptığı çıkış ile adından oldukça fazla söz ettirmişti. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’nin ürünü olan BNB Coin de listemizde kendine yer edindi. Ayrıca siz değerli okurlarımız için, yazının sonunda, bir tane de adını henüz çok duymadığımız bonus coin vereceğiz.

  Neteller Nedir ? Neteller Nasıl Kullanılır ? Net + Kart Nedir ?
gelecek vadeden kripto paralar 2022
gelecek vadeden kripto paralar 2022, gelecek vadeden coinler

Peki, o zaman gelin gelecek vadeden coinler hangileri sorusunun cevabını daha detaylı şekilde inceleyelim…

Ethereum

Gelecek vadeden coinler arasında ilk sırada etherium bulunmakta. Etherium sahip olduğu blok zinciri aracılıyla farklı kişilerin ya da kurumların kendi yazılımlarını oluşturma imkânı sağlar

Şuanda kripto para piyasasında binden fazla şirket etherium altyapısını kullanmaktadır. Bu başarısı da Etherium’ u gelecekte süper güç yapabilir. Çünkü etherium altyapısındaki teknoloji, dünyanın internet sistemindeki enerji kaynağı olacaktır. Kripto para uzmanları, etheriumun 2 yıl içinde 100 bin dolar olabileceği söyleniyor. Bu fiyatı daha çok artıran ya da azaltan analistlerde mevcut.

Bu tahminlerin ana nedenini son zamanlarda etheriumun işlem hacminde görülen değer artısı bu tahminlerin ana nedeni oluşturuyor. Bitcoin ile arasını gittikçe kapatan Etherium bir sure sonra piyasa değeri bakımından dünyanın en değerli kripto para birimi olabilir.

Cordano

Gelecek Vadeden Coinler  Listemizde 2. Sırada Cordano yer almakta. Cordano, kripto para transferleri için kullanılan ada kripto sistemine sahip bir platformdur. Bu kripto para paranın geleceğini temsil ettiğini iddia etmekte ve kriptografi kullanılarak güvenli olması garanti edilen doğrudan ve hızlı transferleri mümkün kılacağını vadetmektedir. Cordano, yalnızca bir kripto para birimi olduğunu söylemek yanlış olur. Hemen her gün dünyadaki hükümetler, kuruluşlar ve bireyler tarafından kullanılan tüm finansal işlemleri yürütebilecek teknolojik bir platformdur. Yakın zamanda Tanzanya ve Etiyopya hükûmetleri ile işbirliği yapmaya başladı. Cordano’nun misyonu, yeni düzenlenmiş bilgi işlem tarzının tüm insanlar için adil, finansal hizmetlere açık erişim sağlayarak, daha fazla finansal katılım saplayacağıdır.

Etherium blok zincirinde olduğu gibi Cordano ağında da, geliştiriciler kendi projelerini oluşturabiliyor.

Bu özellikler Cordano’yu ilerleyen zamanlarda çok yüksek seviyelere taşıyabilir. Arkasında, Cordano’ya çok güvenen bir yatırımcı kitlesi var.

  Çin Asgari Ücret

2021 Eylül ayında 3,09 dolar seviyelerini gören ada coin bu sıralar 1,45 dolar seviyelerinde seyrediyor. Geçen yılın tam bu ayında ise sadece 0,18 dolardı.

BNB

BNB, Dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip ve en büyük borsası olan Binance borsasının çıkardığı bir kripto para birimidir. Yatırımcıların ilgisini çeken kripto para birimlerinden biri olan Bnb coin istediği gibi olumlu bir seyir yakalamış, 1 yılda yaklaşık 40 kat artış göstererek en popüler kripto para birimlerinden biri oldu. Bu hızlı yükselişi, Binance’nin gelecekte yapacağı atılımlarla daha çok yükseleceği tahmin ediliyor. Ayrıca Bnb coinin, akıllı zincir teknolojisi geliştireceği öngörülmektedir. Sahip olduğu olumlu taraflar ve dünyanın en büyük borsasının ürünü olma özelliğiyle, BNB gelecek vadeden coinler hangileri sorusunun hemen her uzman tarafından verilen cevabında kendine yer buluyor.

İlk aşamada Bnb fiyatının bin dolar seviyelerine geleceği, daha sonra 5 bin dolar veya daha fazla olacağını ön gören analisteler, Bitcoin’in 2022 yılında yapacağı ilk boğa hareketinde en çok yükselecek coinlerden birinin Bnb olduğunu belirtiyorlar.

Vechain

Gelecek vadeden coinler listemizde 4. Sırada bulunan vechain nesnelerin interneti teknolojisini kullanmayı amaçlayan vechain çalıntı ve sahtecilik gibi olayları engellemek amacıyla geliştirdiği akıllı koruma sistemi ile petrol, otomotiv, gaz, maden, ilaç gibi sektörlerde çalışma yürüten lüks markaların ilgi odağı konumuna geldi. Zamanla bu ilginin daha da büyüyeceği öngörülüyor şimdiden BMW gibi şirketlerin desteğini arkasına aldı gelecekte vechain’in adını coinmarketcap sitesinde ilk 10 coin arasında görmek pek mümkün görünüyor.

SingulartiyNet

Gelecek vadeden coinler listemizde 5. Sırada bulunan SingulartiyNet şuan da çok bilinirliği olmasa da, gelecekte değerleneceği düşünülen altcoınlerden birisidir. Yapay zekâ sayesinde ön plana çıkan coin sahip olduğu özellikleri ile pek çok insanın ilgisini çekmeyi başardı.

  Para Kazandıran Uygulamalar

Kripto para birimi olarak bilinen SingulartiyNet, aynı zamanda bir yapay zekâ modelidir. Bu yüzden özelikle yatırımcılar tarafından ilgi görmektedir. 2022 yılında hızlı bir büyüme göstereceği düşünülen kripto para birimi, gelecek vadeden altcoinler hangisi sorununun cevabını bulmak için yaptığımız bu araştırmanın belki en dikkat çeken, sürpriz coini diyebiliriz.

Bu yazımızda Gelecek Vadeden Coinler Hangileri? sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Analistlerin Altcoin Tavsiyeleri 2022 derleyerek sizlere 2022 yılında en çok yükselmesi beklenen altcoinleri gerekçeleriyle açıklamaya çalıştık. Kripto para yatırımları kişinin kendi özgür ve hür iradesi ile karar vereceği yatırımlar arasındadır. Yazımızda anlattığımız konular çeşitli uzmanların bu konuda görüşlerini içermekte olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Kripto para piyasalarını takip edenler son dönemde metaverse hakkında da bilgi edinmeye çalışıyorlar. Siz de metaverse projelere ilgi duyuyorsanız, metaverse nedir başlığımıza göz atmayı ihmal etmeyin deriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*