İş Bankası Evlilik Kredisi 2018

İş bankası, evlenmek isteyen çiftlere masraflarını karşılaması için ihtiyaç kredisi olarak evlilik kredisi vermektedir.İş bankası evlilik kredisi kullanmak isteyen kişiler yazımızın devamını okuyabilir.

 

İş Bankası, ihtiyaç kredisi adı altında eğitim kredisi,emekli kredisi,tüketici destek kredisi,arsa kredisi,2/b kredisi,yat kredisi,faturalı alışveriş kredisi ve çevreci kredisi kredilerini vermektedir.İş Bankasında evlenmek isteyen çiftlere özel hazırlanmış evlilik kredisi Kampanyası bulunmamaktadır.İş bankasına giderek yada telefon bankacılığı üzerinden 0850 724 0 724’ü arayarak evlilik masraflarınız için ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizi belirtmeniz durumunda size uygun kredi seçenekleri sunulacaktır.İş bankasından evlilik masraflarınız için kredi çekmeniz için siciliniz’in düzgün olması gerekmektedir.Siciliniz geçmişteki finansal işlemleriniz’den dolayı bozulmuş olabilir bu durumda iş bankası ve diğer bankalar sizi riskli tüketici olarak görür ve kredi vermeyebilir.Bu yüzden kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir.Eğer daha önce bankalarla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerinizde gecikme yaşamadıysanız ödemelerinizi zamanında yaptıysanız bu kredi notunuzun yüksek olduğu anlamına gelir ve bankadan evlilik masraflarınızı karşılamanız için kolay ve hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Kredi notunuzu bankaya gitmeden www.findeks.com sitesine girerek Tc kimlik no ve telefon numaranızı girerek öğrenebilirsiniz. Findeks kredi notunu öğrenmek için Findeks sizden Kdv dahil 5,31TL ücret talep etmektedir.

 

İş Bankası İhtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler şunlardır.

 

Başvuru formu (Başvuru formunu banka yetkilisinden alarak doldurmanız gerekmektedir.)

Nüfus cüzdanı yada ehliyetinizin hem aslı hemde bir adet fotokopisi

Gelir durumuzu gösteren belge ( Maaş bordrosu yada işverenden maaş yazısı kaşeli ve ıslak imzalı)

 

İş bankası ihtiyaç kredisine başvurabileceğiniz kanallar.

 

İş bankası internet şubesi üzerinden Krediler’im yada Başvurular sekmesinde yer alan ürünlerde ‘’anında kredi’’ seçeneğini tıklayarak gerekli bilgileri doldurarak başvurabilirsiniz.Başvuru sonucu kısa süre içinde telefonunuza sms yoluyla bilgilendirilecektir.

  Kredi Başvurusu neden onaylanmadı

 

Yukarıda verdiğimiz internet şubesi işlemlerinin aynısını İş Cep üzerinden yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca İş bankası bankamatikler’inden kartlı yada kartsız işlemler menüsünden kredi ve başvurular sekmesini takip ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Diğer bankaların sunduğu evlilik kredisi kampanyaları hakkında bilgiler sitemizde yer almaktadır.Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz durumları altta yer alan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.En kısa sürede cevap verilecektir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*