Bonus Puan Geçen Siteler Hangileri? Para Puan Geçerli Siteler 2022

bonus ve para puan geçerli siteler
bonus ve para puan geçerli siteler

Kredi kartı harcamalarında, bankaların harcama karşılığı verdiği bonusların nerede kullanılabileceği, kart kullanıcıları tarafından oldukça sık araştırılır. Bonus puan geçen siteler hangileri ve bonusları ne zaman kullanmaya başlayabilirim sorularına yanıt bulan banka kartı kullanıcıları, sahip oldukları bonuslar ile ihtiyacı olan birçok yeni ürünü satın alabilirler.

Kredi kartı bonusu ile anlaşmalı olan birçok firma, yapılan işlem karşılığında, mevcut kampanya kapsamında kullanıcının kartına belirli tutarlarda bonus yansıtır. Karta yüklenen bu bonuslar, bir sonraki kullanımda, bankanın anlaşmalı olduğu ticari kurumlarda kullanılabilir. Birçok elektronik mağazacılık sistemi, kazanılan bu bonusların kullanılabilmesine izin vermektedir. Kullanıcılar, bonusların süresi geçmeden, çalıştıkları banka kartının özelliklerine göre, geçerli bulunan firmalardan yapacakları alışverişlerde bu bonusları diledikleri ürünlerde kullanabilirler.

CEPTETEB Bonus Kullanılabilen Siteler

TEB Bankasının dijital olarak bankacılık hizmetlerini yürüttüğü CEPTETEB, ilk günden itibaren kullanıcılara memnun edici hizmetler sunar. Genç kullanıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği birçok kredi kartı kampanyası ile kullanıcılarına farklı alanlarda avantajlı teklifler iletir ve yapacakları birçok ödemede kolaylık sağlar. Yapılan hemen her harcamada bonus seçeneği bulunan CEPTETEB, bu bonusları kullanabilmeleri için de kullanıcılarına birçok mağaza seçeneği sunar.

Yıl içerisinde CEPTETEB banka kartı ile yapılan harcamalardan kazanılan bonusların kullanılabileceği siteler şu şekildedir; A101, CarrefourSA, Migros, Kipa, Real, Şok, LC Waikiki, Boyner, Tekzen, Bimeks, N11.com, Hızlıal.com, Teknosa, MediaMarkt, Morhipo, Markafoni, Petrol Ofisi, Opet, Koçtaş, Fabrika.

bonus puan geçerli siteler
bonus puan geçerli siteler, para puan geçerli internet siteleri 2021

GARANTİ Bonus Kullanılabilen Siteler

Yabancı sermayeli bankalar arasında ön plana çıkan Garanti Bankası, Türkiye genelinde en fazla kullanılan bankalar listesinde üst sıralarda yer alır. Kredi kartları ile kullanıcılarını alışverişlerde memnun eden Garanti Bankası, kullanıcıların sahip oldukları bonuslarını da harcayabilecekleri birçok hizmet seçeneği sunar.

  Rezerv Para Nedir? Rezerv Para Özellikleri ve Kullanım Amaçları

Garanti Bankası kredi kartı ile kazanılan bonusların geçerli olduğu siteler; Adese, CarrefourSA, Metro, Migros, Gold Bilgisayar, hizlial.com, İndeks, BP, Aytemiz, Lukoil, Şok, Tesco, A101, Real, Biletix, Amazon, Shell, Total, Turkuaz Petrol, Evmanya, EPTT, EReyon.com. Daha fazla detaya Garanti bonus puan geçerli siteler sayfasından ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Bonuslarının Kullanılabileceği Siteler

QNB Finansbank, kredi kartı müşterilerine her alışverişlerinde kazanabilecekleri parapuanlar sunar. Hesabında biriken parapuanları kullanıcılar bir sonraki alışverişlerinde kullanarak harcamalarının bir kısmını veya tamamını karşılayabilirler.

QNB Finansbank para puanların geçerli olduğu siteler şunlardır; koctas.com.tr, tchibo.com, bavul.com, ikea.com, n11.com, lidyana.com, tozlu.com, ciceksatis.com.

Yapı Kredi Maxipuan ile Alışveriş Yapılabilecek Siteler

Ayrıcalıkları ve fırsatları ile kullanıcılarını memnun eden Yapı Kredi Bankası, kredi kartı harcamalarında kullanıcılarına Maxipuan verir. Alışverişlerde kullanılacak olan puanlar hem giyim hem market hem de diğer reyonlarda geçerlidir.

Yapı Kredi Maxipuanlar ile alışveriş yapılabilecek siteler şunlardır; migros.com, turna.com, 724tikla.com.

AKBANK Chip-Para ile Alışveriş Yapılabilecek Siteler

Axess kart kullanıcıları, kredi kartı harcamaları ile sahip olacakları Chip-para puanları bir sonraki alışverişlerinde kullanabilirler. Bir yıl süresi bulunan Chip-para puanlarının geçerli olduğu siteler; N11.com, teknosa.com, turna.com, gramaltın.com, gittigidiyor.com, e-bebek.com, hepsiburada.com.

İş Bankası Maxipuanlar ile alışveriş Yapılabilen Siteler

Maximum kart kullanıcıları, yapacakları her alışverişte bedava Maxipuan kazanır. Geçerli marketlerde kullanılabilecek olan bonuslar bir yıl boyunca bütün reyonlarda geçerlidir.

İş Bankası Maxipuanlar ile her reyonda alışveriş yapılabilecek siteler şunlardır; turna.com, koctas.com.tr

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*