Denizbank Kredi Faiz Hesaplama ( Konut, İhtiyaç ve Taşıt kredisi )

Denizbank ve benzeri bankalar tüketicilerin almak istediği kredi için faiz hesaplama sistemi kullanmaktadır.Bu sayede tüketiciler almak istedikleri konut,ihtiyaç ve taşıt kredisinin detaylarına daha kolay ulaşabiliyor.

Denizbank Kredi Faiz Hesaplama ( Konut, İhtiyaç ve Taşıt kredisi )

Denizbank tüketicilere çekmek istedikleri kredi tutarına ve vade sayısına göre ödemesi gereken toplam tutarı ve aylık ödenmesi gereken kredi taksitini bu hesaplama aracı ile vermektedir.Hesaplama aracında kredi türünü,kredinin vadesini ve çekmek istediğiniz tutarı girerek kolaylıkla kredi hesaplama işlemini yapabilirsiniz.

 

Farklı sitelerde yer alan faiz oranları ve kredi hesaplama araçları yerine bankanın kendi sitesinde yer alan hesaplama aracını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Denizbank’ın kendi bireysel kredi hesaplama aracını kullanmak için Denizbank Kredi Hesaplama ‘ya tıklayınız.Kredi Hesaplama aracı aşağıdaki resimde yer almaktadır.

 

Denizbank bireysel kredi hesaplama aracında 8 adet kredi türü bulunmaktadır.Hesaplama yapabileceğiniz kredi türleri aşağıda yer almaktadır.

 

 • Web’de Kredi  

 

 • İhtiyaç Kredisi

 

 • Bireysel Finansman ( ipotekli kredi )

 

 • Mortgage kredi ( Konut kredisi )

 

 • Taşıt Kredisi

 

 • Yeşil Kredi

 


 

Denizbank Web’de Kredi

 

Denizbank ihtiyaç kredisi için internet üzerinden TC Kimlik no ve Telefon numarası ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.48 ay vadeye kadar taksit seçeneği ile  55 bin TL’ye kadar %1,45’den başlayan faiz oranları ile kredi imkanından faydalanmak için Denizbank İnternet sitesinden yada size en yakın Denizbank şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.Denizbank Web’de kredi başvurusunu hafta sonu ve resmi tatiller dahil sabah 09.00 ile 21.00  saatleri arasında kredinizi kullanabilirsiniz.Web’de krediye Denizbank internet bankacılığı yada mobil bankacılık üzerinden başvurabilirsiniz.Denizbank müşterisi değilseniz en yakın Denizbank şubesine giderek Denizbank müşterisi olabilirsiniz.

  Denizbank İnternet Alışverişi Açma

 

 


 

Denizbank İhtiyaç Kredisi

 

Denizbank ihtiyaç kredisi koşulları da yukarıda yer alan Web’de kredi ile aynıdır.Sadece başvuru yapabileceğiniz kanallar fazladır.İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Size en yakın Denizbank şubesini,Denizbank 0850 222 0 800 telefon bankacılığını yada Denizbank Atm’lerini kullanabilirsiniz.

 


 

Denizbank Bireysel Finansman Kredisi ( İpotekli kredi )

 

Denizbank normal ihtiyaç kredilerinde maksimum 48 ay vade ile 55 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.Daha yüksek rakamlarda ihtiyaç kredisi çekmek isteyen tüketiciler ipotek göstererek çekebilmektedir.Denizbank bireysel finansman ile tüketicilere bu hizmeti sağlamaktadır.İpotek koyarak ekspertiz raporuna göre %80’ine kadar 48 ay vade ile yüksek tutarda ihtiyaç kredisi vermektedir.İpotek konularak çekilebilecek maksimum tutar 200 bin TL’dir. Denizbank ipotekli kredi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 


 

Denizbank Mortgage ( Konut kredisi )

 

Denizbank ev sahibi olmak isteyen tüketicilere mortgage kredi vermektedir.Mortgage kredi ile almak istediğiniz evin ekspertiz raporuna göre fiyatının %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.Üstelik 25 yıla kadar vade seçeneği bulunmaktadır.Denizbank mortgage kredisi 120 ay vadeye kadar  faiz oranı %1.49 120 ay ve 300 ay arası vade seçeneği için ise faiz oranı %1.51’dir.Denizbank’ın tüketicilere sunduğu konut kredisi hakkında daha fazla bilgiye Denizbank mortgage kredisinden ulaşabilirsiniz.Ayrıca Denizbank şubesinden yada telefon bankacılığı üzerinden de Mortgage kredi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 


 

Denizbank Taşıt Kredisi

 

Denizbank ‘’0’’ km yada 2.el araba almak isteyen tüketicilere uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır.Kredi kullandığınız günden itibaren kredi taksitlerini ödeyeceğiniz tarihi 45 gün içerisinde belirleme imkanı sunmaktadır.

 

 • 0 km otomobil alacaklar için aracın fatura bedeline göre 100 bin TL’ye kadar olan araçlar için %70’ine kadar kredi verilmektedir.100 bin TL üzerinde değeri olan araçlar için ise verilecek kredi miktarı aracın değerinin %50’si kadardır.
  Kredi Dosya Masrafı Nasıl Geri Alınır?2018

 

 • 2. el otomobil almak isteyen tüketiciler için ise kasko değerine göre kredi verilmektedir.2.El araçlarda da verilecek kredi oranı 0 km araç ile aynıdır.Kasko değeri 100 bin TL’ye kadar olan araçlar için %70 oranında kredi verilirken 100 bin TL üzerindeki 2.el araçlar için ise kasko değerine göre %50 oranında kredi verilmektedir.

 

Taşıt kredisi başvurunuz 1 gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır.Taşıt kredisi hesaplamak ve internet üzerinden başvurmak için Denizbank Taşıt Kredisiine göz atabilirsiniz.

 

 


 

Denizbank Yeşil Kredi

 

Denizbank,Saint-Gobain Weber iş birliği ile dış cepe ( ısı yalıtım ve mantolama )  harcamalarına kredi vermektedir.60 aya kadar vade seçeneği ile 7 bin TL’ye kadar komisyonsuz ve masrafsız krediden bireysel müşteriler ve apartman yöneticileri yararlanabilmektedir.

 

Müşteri ilk olarak Saint-Gobain Weber gelir yapılması gereken çalışmanın maliyeti çıkartılır.Daha sonra kredi işlemleri için müşteri Denizbank şubesine gider.Bu adımdan sonra yetikli müşteriyi adresinde ziyaret eder ve gerekli evrakları alır.Kredi başvurusu yapılır.Kredi başvuru sonucuna göre müşteri Denizbank Şubesine giderek krediyi kullanabilir.

 

 

Yeşil kredi Kullanmak İçin İstenen Belgeler

 

Apartman yöneticilerinden istenen Belgeler

 

 • Kat sahiplerinin yönetim kurulu kararı

 

 • Site Yönetimi Teblikname formu

 

 • Kat sahiplerinin listesi

 

Apartman sahiplerinden istenen Belgeler

 

 • Nüfus Cüzdanı ve Fotokopisi

 

 • Sms kredi talep formu

 

Denizbank’ın tüketicilere sunduğu kredi imkanlarından yararlanabilmek için kredi notunuzun iyi seviyede olması gerekmektedir.Kredi notu çok düşük tüketiciler ve kara listeye girmiş tüketiciler bu kredilerden yararlanamamaktadır.

 

Yukarıda yer alan bütün kredi türleri için Denizbank kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz.Her kredi türünün kendi koşulları sistemde ayrı ayrı mevcuttur.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*