En İyi Kredi Kartı Hangisi Siz Seçin

Kredi kartları adete hayatımızın bir parçası olmuş durumda, tüketiciler kredi kartı tercih ederken kendilerine uygun en iyi kredi kartını tercih  etmelidir.

 

bankalar tüketicilere kredi kartı sunarken çeşitli kampanyalar düzenlemektedir .Bu kampanyalar Petrol istasyonlarında, alışveriş mağazalarında, Internet üzerindeki alışverişlerde veya bilet alırken  olabilir Kart sahiplerine avantajlar sunmaktadır.Kredi notunuz Eğer yüksek ise hemen hemen her bankanın sunduğu kampanyalı kredi kartını alabilirsiniz.Aşağıda bazı Kredi kartlarının avantajlarından bahsettik. Siz de size  uygun en iyi kredi kartını yaptığınız harcamaları göre tercih edebilirsiniz.

 

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank’ın tüketicilere sondu Axess kredi  kartının avantajlarını sizler için aşağıda paylaştık.

 

* Akbank’a ait Axess kredi kartları ile yaptığınız her harcama  sizlerin chip-para kazanmanızı sağlamaktadır. 1 chip-para 1 TL değerindedir.

 

*Aylık olarak yaptığınız harcamaların her 10 TL sini bir çekiliş hakkı  kazanılmaktadır. Çekilişte her ay 1 adet BMW 116i verilmektedir. 100 TL’lik harcamanız da 10 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

 

*Axess  Kredi kartınızı yurtdışındaki harcamalarınız için de kullanabilirsiniz.

 

*Axess  kredi karttan nakit avans kullanabilir  ayrıca otomatik fatura ödeme talimatı da verebilirsiniz.

 

*Axess kredi kartının yıllık kart ücreti 95 TL dir.

 

Garanti  Bankası Bonus Card Kredi  Kartı

*Garanti Bonus Kart ile dünyanın her yerinde yaptığınız harcamalardan humus kazanmakta sınız.

 

*Garanti  Bankası’nın anlaşmalı olduğu 250 binden fazla noktada yaptığınız  alışverişlerden daha fazla Bonus kazanmaktadır.

 

*Kartınızda biriken bonusları Bonus anlaşmalı  yerlerde harcayabilirsiniz.

 

*Bonus kartınızdan nakit avans veya taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

 

* Garanti Bankası Bonus kartın yıllık kart ücreti 90 TL’dir.

 

QNB Finansbank Cardfinans Kredi Kartı

*CardFinans kredi kartı ile yapacağınız  harcamalardan 1500 TL’ye kadar parapuan kazanabilirsiniz.Kazandığınız para puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz.

  Kredi Kartını Nakit Paraya Çevirme

*CardFinans kredi kartınız ile Alışveriş  yaptığınız yerde taksitlendirme yapılmazsa bile Banka ile iletişime geçerek harcamanızı taksitlendirebilir siniz.

 

* CardFinans ile   anlaşmalı olunan kurumların faturalarını otomatik fatura talimatı vererek ücretsiz ödeyebilirsiniz.

 

* 100 TL değerinde veya daha yüksek yaptığınız Harcamanın ödemesini bir ay sonraya öteleyebilirsiniz.

 

*Acil nakit  ihtiyaçlarınız için nakit avans  çekebilirsiniz. nakit avans çekiminde 6 ay veya 9 ay taksitlendirme seçeneği mevcuttur.

 

*CardFinans kredi kartının aylık kart ücreti 103 TL’dir.

 

CepteTEB kredi kartı

* CepteTEB kredi  kartını diğer kredi kartlarından ayıran bir  özelliği vardır. internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden  cepteteb kredi kartına sunulan avantajlardan Size uygun olanlarını kartınıza ekleyebiliyorsunuz.

 

* CepteTEB kredi kartı ile yaptığınız  tek çekim ya da taksitli harcamalarda Bonus kazanabilirsiniz.Kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

 

* Nakit ihtiyaçlarınız için cepteteb kredi kartından taksitli ya da tek çekim nakit avans kullanabilirsiniz.

 

*CepteTEB kredi kartına yıllık ücreti 75 TL’dir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kredi ve Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Eve Haciz Gelir mi ?

 

Size uygun en iyi kredi kartını bankaların internet sitelerine bakarak tercih etmelisiniz.Her gün yeni yeni kampanyalar yapılmaktadır. Güncel kampanyaları öğrenmek ve doğru tercih yapmak için en doğru seçenek bankaların resmi sitesini ziyaret etmek olacaktır.

Yukarıda  4 adet kredi kartı hakkında bilgiye yer verilmiştir .Diğer kredi kartları için bankaların internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

  1. Bence en iyi kredi kartı Ziraat bankasının Maksimum Kartıdır. Her yerde taksit yaptırabiliyorum. Bütün işyerlerinde pos cihazları var. Zaten en iyi kredi kartı deyince benim aklıma taksit sayısından başka birşey gelmiyor nedense 🙂

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*