Kredi Kartı Borçlularına Halk Destek Kredisi

halk destek kredisi
halkbank yapılandırma kredisi, halkbank kredi kartı borcu yapılandırma, halk destek kredisi

Bu Sayfada Bulabilecekleriniz

Geçtiğimiz haftalarda Başkan Erdoğan kredi kartı borçlularına yaıpılandırma müjdesi vermişti. Sonrasında ilk adımı atan Ziraat Bankası, kredi kartı borçlularına birleştiren ihtiyaç kredisi adı altında bir kampanya oluşturmuştu. Bugün yine bir devlet bankası olan Halkbank, vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek olan bir kampanya başlattığını duyurdu.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yapmış olduğu açıklamada adını Halk’dan alan bir banka olarak vatandaşların ihtiyaçlarına yanıt vermek önceliğimizdir diye konuştu. Kredi kartı borçlularına sunulan yapılandırmanın adını Halk Destek Kredisi olarak açıklayan Arslan, bu kredi sayesinde vatandaşların kredi kartı borçlarını tek çatı altında toplayarak yapılandırabileceklerini vurguladı.

  Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Halk Destek Kredisi Nedir ?

Halkbank’ın açıklamış olduğu Halk Destek Kredisi henüz çok yeni açıklandı. Bu nedenle hakkında  tüm detaylar henüz net değil. Ancak edinilen bilgiye göre aylık yüzde 1,10’dan başlayan faiz oranları ile 60 aya kadar vade imkanları sunulmakta. Yani Halkbank’ın sunmuş olduğu kredi kartı borçlarını yapılandıran Halk Destek Kredisi ile uygun faiz oranları ile borçlarını uzun vadelere yayarak ödeyebilme avantajından faydalanabilecekler.

Halkbank destek kredisi hakkında detaylar belli olduğunda sayfamızdan güncel hali ile ulaşabilirsiniz. Halk Destek Kredisi ile ilgili olarak Halkbank’ın internet sitesinde de henüz bir duyuru yapılmamış durumda. Ancak kısa süre içerisinde www.halkbank.com.tr internet sitesi üzerinden detayların açıklanacağını düşünüyoruz.

Halkbank’ın genel müdürü Osman Arslan açıklamalarının devamında Piyasa istikrarını koruyarak reel ekonomiyi canlandıracak çalışmalar yaptıklarını da vurguladı.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*