Odeabank Sahibi Kimdir ? OdeaBank Kimin ?

Bu Sayfada Bulabilecekleriniz

Son zamanlarda ülkemizde birçok farklı banka kurulumu gerçekleştirmiştir. Bazı bankalar el değiştirirken kimi ortaklıklarla birlikte farklı isimler almıştır. Bu noktada son zamanlarda sık sık karşımıza çıkan bankalardan birisi de Odeanbank tır. Bu yazımızda sizler için Odeabank kime aittir, güvenilir bir bankamıdır bu konular hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde tüm bunları merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Odeabank Güvenilir Bir Banka mı?

Odeabank güvenilir mi konusu sıkça sorulan sorulardan birisidir. Bu noktada yüksek faiz oranları, yatırımlara verdiği değer ve düşük faizler ile kredi sunması sonucunda bir anda popüler hale gelen bankalardan biri olan Odeabank birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Şunu söyleyebiliriz ki ülkemizde ki her bankada 100.000 TL ye kadar devlet güvencesi bulunmaktadır. Bu noktada Odeabank ülkemizde 16 ilde bulunurken 51 şube ile de oldukça başarılı bir sayı yakalamıştır.

  Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Her geçen gün yeni şube ve ATM ler ile kendini büyütmektedir. Bankanın % 73 ü Bank Audi tarafından hisseli bir banka olup bu noktada Bank Audi dünyada faaliyet gösteren bir banka olarak karşımıza çıkar ve maddi olarak oldukça güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Bir nevi Odeabank’ın referansı olarak Bank Audi’ yi görebiliriz. Bunun yanı sıra zaten devlet güvencesi de devrede olduğu için herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınması şuan için mümkün gözükmemektedir.

Odeabank Kimin?

Odeabank 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir banka olup 6 yıllık bir geçmişe sahiptir. Odebank merkezi Lübnan olup birçok farklı ülkede yatırımları bulunur. Öz kaynakları 4 milyar dolar olan bankanın 48 milyar dolarlık mevduat müşterisi bulunur. Ve Londra Menkul Kıymetler Borsası aynı zamanda Bank Audi Lübnan Men. Kıym. Borsasında işlem gördüğünü söyleyebiliriz. Odeabank kimin sorusuna % 73 lük pay oranı ile Bank Audi Sal diyebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*