Sıfır Araba Kampanyaları 2020

2019 yılının yaklaşması ile birlikte her yıl olduğu gibi bu yılda sıfır araba kampanyaları düzenlemektedir. Her bütçeye ve her tarza uygun olan birçok model bu sürede indirme girerken firmalar kampanyalar için adeta birbiri ile yarışmaktadır.

Bu yazımızda sizler için 2019 yılına yaklaşırken firmaların sunduğu kampanyalar nelerdir bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde 2018 yılının son günlerinde uygun bir sıfır araba almak istiyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

  Senetle Araba Alınır Mı? Senetle Araba Nasıl Alınır?

Yeni Araba Kampanyaları

2019 sıfır araba kampanyalarına baktığımızda karşımıza ilk olarak Renault markasının indirimleri gelmektedir. Birçok modelde sunduğu kampanya fiyatları sayesinde 40 bin TL ile 60 bin TL arasında bir indirim görmekteyiz. Fransız markasına ait olan Renault ÖTV ve KDV’ de indirim imkanı sunarken buna ek olarak faizsiz satışları ile de birçok müşterinin yüzünü güldürmektedir. Son yılların popüler markalarında biri haline gelen Dacia ise 2018 e veda ederken oldukça uygun kampanyalar ile araba meraklılarını sevindiriyor.

Dacia Duster model arabaları için Aralık ayında ÖTV indirimi sunarken buna ek olarak sıfır faiz ve avantajlı faiz oranları ile Duster araçlarını görücüye çıkarıyor. Ortalama olarak 40 bin TL ye kadar indirimleri müşterilerine Aralık ayı içinde sunuyor.

Sıfır Faizli Araba Kampanyası

‘’ Teknoloji aşka geldi’’ sloganı ile kalplere taht kuran ve ülkemizde sıkça tercih edilen Citroen de aralık ayı içinde hem ticari araçlar he de binek araçlarda ÖTV ve KDV indirimine gitmiş durumda tüm bunlara ek olarak C3 model C Elysee, Jumper modellerinde de 12 ay yüzde sıfır faiz ile oldukça cazip bir fırsatı meraklılarına sunuyor. Araç almayı düşünüyor iseniz aralık ayını bunun için değerlendirebilir ve karlı çıkabilirsiniz.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*