PTT Emekli Promosyonu 2020, Emekli Promosyonları Güncel

Emekli olan kişilerin merak etmiş olduk onlardan bir tanesi de emekliye promosyon verilip verilmeyeceğidir. Emekliye promosyon veren bankalar var mı? Ya da emekliye promosyon veren bankalar ne şartlar sunmuyor? Bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz. Banka promosyonları konusunda hükümetin yanı sıra Sosyal güvenlik kurumu da devreye girmiştir. Toplam olarak 16 banka ile anlaşma imzalanmıştır.

Emekli Promosyonu Veren Bankalar

Buna göre emekliye promosyon veren bankalar mevcuttur. Bu bankaları sizler için derledik; ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, yapı kredi Bankası, ING bank, Akbank, Burgan bank, Türkiye ekonomi Bankası, Vakıfbank, QNB Finansbank, Şekerbank, Garanti Bankası, Denizbank, FIBA bank, Halk bank ve PTT emekliye promosyon veriyor olarak açıklayabiliriz. Emekliye promosyon ödemelerinde ne kadar ödeme olacağı ise maaşın tutarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin üç yıllık dönem için, maaşı 1000 TL’den ya da 1000 TL’nin altında olanlar 300 TL maaşı 1000 ila 2000 TL arasında olanlar 375 TL ve maaş 2000 TL’nin üzerinde olanlar ise 450 TL promosyon alabilecek. Bunun yanı sıra emekli maaşlarının tamamının ATM’lerden tek seferde çekilebilmesi de mümkün olacak.

PTT Emekli Promosyon 2020

Üst yazınızda da bahsettiğimiz gibi emekliye promosyon veren kurumlar arasında PTT de yer almaktadır. Emekliye promosyon ne zaman verilecek hangi banka ne zaman ödeyeceğiz sorusu bir çok kişi tarafından Sorulan SORULAR arasında yer almaktadır. Emeklilerin, maaşlarını anlaşmış olduğu bankalardan almaları durumunda promosyon ödenmektedir. 2019 yılı itibari ile maaşınıza göre 450 TL varan promosyonlar ödenmektedir. PTT emekli promosyon veren bankalardan bir tanesidir.

PTT üzerinden maaşınızı alabilirsiniz ve bununla birlikte promosyonlardan faydalanabilirsiniz. Sosyal güvenlik kurumu tarafından bankalar ile yapılan anlaşma sonucunda ise emeklilerin maaşı promosyonu verilmektedir. PTT ise sosyal güvenlik kurumu ile anlaşma yaparak emekli promosyonu veren bankalardan birisi olmuştur. PTT den emekli promosyonu almak istiyorsanız şartları ve prosedürlere uygun bir emekli olmanız gerekmektedir. İlk şartlardan bir tanesi de maaşınızı PTT kanalıyla alıyor olmanız gerekmektedir. Bu promosyondan bu şartlar altında yararlana biliyorsunuz

  Japon Yeni Neden Değersiz? Japon Yeni Fiyatı Neden Düşük?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*