Son 1 Yılda En Çok Düşen ve En Çok Yükselen Hisseler Güncel

son 1 yılda en çok düşen ve yükselen hisseler
son 1 yılda en çok yükselen ve düşen hisseler

Bu sayfada son 1 yılda en çok değer kazanan hisse senetlerini bulabileceksiniz. Ayrıca yatırımcısına en çok kaybettiren hisselerin listesine de buradan ulaşabilirsiniz. Son 1 yılda en çok yükselen ve düşen hisse senetleri ile ilgili ayrıntılı haberlere de bu içerikten ulaşabilirsiniz.

Son 1 Yılda En Çok Değer Kaybeden Şirketler

Son 1 yıl içerisinde yatırımcısına para kazandırmamış aksine en çok para kaybettiren hisseler arasında girmiş hisse senetlerini aşağıda listeledik. Bu tabloyu güncellemeye devam edeceğiz. Bu sayfayı yeniden ziyaret ederek güncel haline ulaşabilirsiniz. 31.01.2024 itibariyle son 1 yılda en çok para kaybettiren hisseler şu şekilde;

son 1 yılda en çok düşen hisseler
son 1 yılda en çok düşen hisseler 10 mart 2024, son 1 yılda en çok kaybettiren hisse senetleri

Son 1 yılda en çok değer kaybeden hisse senetleri bu şekildeydi. Bakıldığı vakit çok fazla düşen hisse yok. Çünkü son 1 yılda borsa ciddi bir prim yaptı ve hisse senetleri de oldukça fazla yükseldi. Buna karşın tablodan da anlaşılacağı üzere hala bazı hisse senetlerinin son 1 yıllık getirisi negatif olmaya devam etti.

Eğer daha kısa vadeli olarak en çok düşen hisseler listesine bakmak isterseniz son 1 yılda en çok düşen hisseler sayfasına göz atabilirsiniz.

Son 1 Yılda En Çok Kazandıran Hisseler

Yatırımcısına son 1 yılda en çok para kazandıran hisse senetleri ise şu şekilde;

son 1 yılda en çok kazandıran hisseler
son 1 yılda en çok kazandıran hisseler, son 1 yılda en çok yükselen hisse senetleri 10.03.2024

Son 365 gün verilerine göre en çok yükselen şirket hisselerine bakıldığında geçen senenin tartışmalı senedi MARKA çıkıyor karşımıza. Tam %1,369luk getiri oranıyla zirvede yer alan hissenin geçen yıl bir süre tahtası kapanmış çok sert satışlar yemişti. Şu an ise en ç yükselen hisse senetlerinin ilk sırasında yer alıyor. Onu TETMT,RAYSG gibi hisse senetleri yine %1000 üzeri getiri oranıyla takip ediyorlar.

  Cari Açık Nedir, Nasıl Hesaplanır? Türkiye Neden Cari Açık Veriyor?

İşte son 1 yılda yatırımcısına en çok para kazandıran hisseler tablosu da 31.01.2024 tarihi itibariyle bu şekilde. nümüzdeki günlerde yine yıllık en çok değer kazanan ve değer kaybeden hisseleri paylaşacağız. Bu şekilde yıllı dibine en yakın hisseleri ve zirvesine en yakın hisseleri de takip edebileceksiniz. Ayrıca geçen yıl en çok kaybettiren hisseleri görüntülemek için 2023’te en çok düşen hisseler konusunu ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum

  1. Yılın en çok düşeni imasm ile cante oldu. İkisi de patronu mimli isimler. Elbette yuarı hareket yapacaklardır ama ne zaman keyifleri yerine gelir bilinmez. Belki de aylarca bekletecekler zaten aylardır süründürmeye devam ediyorlar.

  2. en çok düşen hiss3 hiç değişmiyor haftalardır en çok düşen hisse senedi imasm bu nasil toparlayacak anlamadim. patronu adnan colak cates te hareket cekiyor diye soyleyenler var twitterda ne kadar doğru bilinmez tabi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*