Koç Metalurji ve Altınay Savunma Teknolojileri Halka Arz Oluyor

spk 2 yeni halka arzı onayladı
spk 2 yeni halka arzı onayladı, spk bülteninden 2 yeni halka arz çıktı

2 Mayıs 2024 tarihli SPK bülteni yayımlandı. Buna göre SPK 2 yeni halka arzı daha onayladı. Geçen hafta da SPK KOTON ve LILAK halka arzlarına onay vermişti. Bugünkü bültende ise Koç Metalurji A.Ş ve Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş şirketlerinin halka arzına onay verildi.

SPK, Koç Metalurji Halka Arzını Onayladı

Yayımlanan SPK bülteninde hisse halka arzının 20,50 fiyatla gerçekleşeceği belirtildi. Halka arz olacak hissede hisseler Adil Koç’a ait.

Koç Metalurji A.Ş halka arz onayı aldı
Koç Metalurji A.Ş halka arz onayı aldı, SPK 2 yeni halka arzı onayladı

Koç Metalurji’in borsada #KOCMT kodu ile işlem görmesi bekleniyor. Şirketin talep toplama tarihi muhtemelen önümüzdeki hafta olacak. Yine haftaya işlm görmeye başlar mı henüz bilinmiyor ancak muhtemelen haftaya değil bir sonraki hafta Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayacaktır diye tahmin ediyoruz.

Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş Halka Arz Onayı Aldı

Bu hafta SPK’nın halka arzını onayladığı iki şirketten biri Altınay Savunma Teknolojileri oldu. 32 lira sabit fiyatla halka arzı planlanan Altınay Savunma şirketi halka arzında talep toplamanın önümüzdeki hafta başlaması öngörülüyor. Bir sonraki hafta ise yüksek ihtimalle şirket hisselerinin borsada işle görmeye başladığını görmüş olacağız.

altınay savunma teknolojileri halka arz oluyor
altınay savunma teknolojileri halka arz oluyor

Altınay Savunma Teknolojileri A.Ş’nin borsada #ALTNY kodu ile işlem görmesi beleniyor. Hem Altınay Savunma Teknolojileri hem de Koç Metalurji A.Ş halka arzları hakkında daha ayrıntılı bilgileri sayfamızı güncelleyerek sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Son 1 Yılda En Çok Düşen ve En Çok Yükselen Hisseler Güncel

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*