Teknosa kredisi nedir, Telefon kredisi nasıl alınır ?

Cep telefonu almak isteyen tüketiciler telefon kredisi ile cep telefonu almak istemektedir. Teknosa da telefon kredisi ile satış yapan mağazalardan birisidir.Telefon kredisinin tercih edilmesindeki en büyük neden taksit seçeneğinin olmasıdır.

Teknosa kredisi nedir – nasıl alınır ?

Günümüzde akıllı telefon kullanan vatandaşlarımız teknolojiyi sürekli takip ederek yeni model telefonlar almaktadır.Şuanda 5 bin TL ye kadar telefon fiyatları mevcut.Haliyle tutarlar bu kadar yüksek olunca bankalar ile elektronik eşya mağazaları tüketicilere kolaylık sağlaması için çözümü telefon kredisinde bulmuştur.

 

Teknosa Telefon Kredisi Nedir ?

 

Teknosa telefon kredisi, Teknosa mağazalarından almak istediğiniz telefonları taksit ile alabilmeniz için yapılan ödeme seçeneğidir..Bu kredinin tutarı almak istediğiniz telefon fiyatı kadardır.Kredi başvurusu ve izlenmesi gereken yol hakkında bilgi almak için aşağıdaki Teknosa Telefon Kredisi Nasıl Alınıyor konusuna göz atabilirsiniz.

 

Teknosa Telefon Kredisi Nasıl Alınıyor ?

 

Teknosa ile İNG Bank anlaşarak tüketicilerin taksitli telefon alabilmeleri için telefon kredisi veriyor.Krediyi nasıl kullanarak telefon alabilirim diye merak edenler için izlenmesi gereken yol aşağıda yer almaktadır.

 

  • İlk önce sms yolu ile kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.Büyük harflerle ‘’TEKNOSA’’ yazıp   boşluk bırakıp T.C. Kimlik numaranızı yazıp ardından 2229’a kısa sms atıyorsunuz.

 

  • Kredi onayı kısa süre içerisinde telefonunuza sms olarak gelecek.Teknosa mağazasına giderek burada yer alan İNG Bank hizmet noktasında kimlik bilgilerinizi doğruluyorsunuz. Daha sonra  gerekli evrakların dijital ortamda paylaşılması işlemi gerçekleştiriliyor.

 

  • Bu işlemlerin ardından tek bir evrak imzalayarak ‘’Teknokredi’’ ile telefonunuzu alabilirsiniz.

 

  • Siz istediğiniz telefonu alıyorsunuz.İNG Bank sizin yerinize teknosaya ödeme yapıyor. Sizde kredinizi taksitli bir şekilde ödüyorsunuz. Taksitlerinizi en yakın İNG Bank şubelerinden yada İNG Bank  Atm’lerinden ödeyebilirsiniz.
  Ölen Kişinin Kredi Borcu Ne Olur?

 

  • Teknokredi ile 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 24, 36 ve 48 ay vadeli şekilde kredi kullanabilirsiniz.

 

Teknosadan telefon kredisi kullanarak telefon almak için ayrıca internet sitesinden de başvuruda bulunabilirsiniz. 

Başvuru yap  seçeneğine tıklayarak hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Aldığınız telefonu iade isterseniz gerekli iade koşullarını taşıması durumda kullanılan kredi tutarı hesabınıza iade edilmektedir. İade işleminden sonra Bankaya giderek kullanmış olduğunuz krediyi kapatabilirsiniz.

Telefon kredisi ile satış yapan bir diğer elektronik eşya mağazası da Vatan Bilgisayar’dır. Vatan bilgisayardan da aynı şekilde kredi kullanarak taksitli telefon almanız mümkün.Vatan bilgisayarın telefon kredisi‘  ne’ göz atarak konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*