VakıfBank Eğitim Kredisi Veriyor

Bu Sayfada Bulabilecekleriniz

Bankalar tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarına göre kredi düzenlemektedir.Bu kredilerden birisi de eğitim kredisidir. VakıfBank ve diğer bankalar öğrencilerin eğitim hayatları boyunca karşılamakta oldukları giderleri karşılaması için eğitim kredisi vermektedir.

 

Eğitim giderleri aileleri ve ya bizleri oldukça zorlamaktadır.Özellikle nakit sıkıntısı çeken bir öğrenci eğitiminde de sorunlar yaşar.Vakıfbank eğitim hayatındaki giderler için öğrencilere ihtiyaç kredisi kategorisinde eğitim kredisi sunmaktadır.Eğitim kredilerinin vade seçeneği ve düşük kredi faizi olmasından dolayı bizlere daha cazip gelmektedir.

 

Vakıfbank Eğitim kredisi ile ilk okuldan tutundan üniversite,yüksek lisans eğitimine kadar olan giderlerinizi karşılamanız mümkün.Milli eğitim bakanlığının iznindeki özel okullar ve kurslar için de Vakıfbank Eğitim kredisinden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank eğitim kredisinin 12 ay vadeli şekilde 40.000 TL’ye kadar kullanabilirsiniz.Vakıfbank eğitim kredisi için bazı koşullar  vardır.Bu koşulları taşımanız durumunda Vakıfbank’ın öğrencilere verdiği eğitim kredisinden yararlanabilirsiniz.

 

Vakıfbank Eğitim Kredisi Şartları

 

Öğrenci için VakıfbanK eğitim kredisi şartları şunlardır.

  • Belgelenebilir gelir olması gerekmektedir

 

  • 18 yaşından küçük olmamak gerekmektedir.18 yaşından küçük öğrenciler için krediyi anne ve baba çekebilir.

 

Vakıfbank Eğitim kredisi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Vakıfbank telefon bankacılığı numarası 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

 

Eğitim geleceğe yapılan en büyük yatırımdır.Bankalar da öğrencilerin bu yükünü hafifletmek için eğitim kredileri vermektedir.Eğitim kredisini kullanmadan önce bankaların eğitim kredisi faiz oranlarını ve koşullarını araştırmayı unutmayın.En uygun eğitim kredisini hangi banka sağlıyorsa ilk tercih o olmalıdır.

 

Geliri bulunmayan öğrenciler eğitim kredisi kullanamazlar.Ayrıca daha önce kullandığınız kredi veya kredi kartı varsa kredi notunuz düşmüş ise Eğitim kredisi kullanamayabilirsiniz.Eğitim kredisini aile bireyleri çekecek ise krediyi çekecek kişinin aylık geliri olmalıdır.

  Kredi Başvurusu neden onaylanmadı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*