Finansbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Günümüzde sesli yanıt sistemleri hemen hemen her firma tarafından kullanılmaya başlandı. Teknik destek için 1 e basın, şunun için 2 ye basın deniliyor ancak bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamıyorsunuz. Bankalarda da  bu durum malesef can sıkıcı boyutlarda olabiliyor.

Bankanın müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğinizde bu durum işkenceye dönüşebiliyor. Özellikle 2018 yılı içerisinde bir çok kurum sesli yanıt sistemlerine geçiş yaptı ve bu sesli yanıt sistemleri bankalarda genellikle yapacağınız işlemi söyleyin ben yardımcı olayım tarzı bir söylemle başlayıp sonrasında anlayamayarak vatandaşların canını sıkma konusunda her türlü çabayı sarfeder bir hal almıştır. Bu durum 2019 yılında da devam edecek gibi duruyor. Bu nedenle biz sizler için bankaların müşteri temsilcilerine kısa yolda nasıl bağlanabilirsiniz sorusunun cevabını veriyoruz. Bugün ki başlığımız Finansbank müşteri temsilcisine direk bağlanma.

Katar menşeili QNB şirketiyle ortak çalışmakta olan Finansbank’ın ülkemizde binlerce kullanıcısı bulunmaktadır. Müşterilerini mutlu edebilmek adına sistemlerini geliştirmekte ve yenilemekte olan banka kurumsal bir düzene kavuşmuştur. Bunu sağlayabilmek adına ise Katarlı ortaklarından yardım aldıkları malumdur. Bankanın hizmet verdiği alanlardan biri olarak ise müşteri hizmetleri seçeneğini sayabiliriz.

Finansbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Günün her saati buradaki operatörlere bağlanabilirsiniz. Sorunlarınızı iletebilir ve çözümlenmesini bekleyebilirsiniz. Unutmayın siz telefonu kapatmadığınız sürece size yardımcı olmak üzere görevlendirilmiş olan operatör hattı kapatamayacaktır. Bu nedenle sorununuz çözülmeden hattan ayrılmamanızda yarar vardır. Bundan ayrı olarak görüşmeniz bittikten sonra bunu puanlayabilirsiniz.

  Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Performansın geliştirilebilmesi ve hataların düzeltilebilmesi adına vermiş olduğunuz puanlar büyük önem taşımaktadır. Ayrıca puanlama veri tabanına işlenen puanlarınız çalışanların maaş ve primlerini de etkilemektedir. Buraya hızlıca bağlanabilmeniz için ise bazı tüyolara ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü sistemlerde bazı saatler bazında yoğunluk yaşanabilmektedir. Bu yoğunluğun içinden sıyrılıp Finansbank müşteri hizmetleri direkt bağlanma için yapacağınız şey son derece basittir.

Bankanın telefon numarasını tuşluyorsunuz. Size okunmaya başlanan telesekreter mesajındaki numaraları duyduğunuz ilk an 0 tuşuna basıyorsunuz. Bu sayede müşteri temsilcisine anında aktarılabilirsiniz. Buradan sıkıntınızı ilettiğinizde sorununuz %90 ihtimalle aynı temsilci tarafından çözüme ulaştırılacaktır. Nadir durumlarda başka bir temsilciye aktarılmaktasınız. İşleminizi hızlandırabilmeniz adına bunun harika bir tüyo olduğuna inanmaktayız.

Finansbank Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma Numarası

Sistemin bize belirtmiş olduğu şu an için başka bir numara bulunmamaktadır. Temsilciye direkt bağlanma için kullanmanız gereken tek bir tuş vardır. Onun haricinde ekstra bir tuşa basmanıza veya tuşu bilmeniz lüzum yoktur. Bankanın telefon numarası ise web adreslerinin sağ üst köşesinde belirtilmiştir. Telefon numarası zaman zaman banka tarafından değiştirebilir bu nedenle siteden takip etmenizde fayda vardır ancak biz yine de şuan ki güncel numarasını paylaşalım. QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 222 0900

7 yorum

  1. Hele şu sesli yanıt sistemi tam bir kanser. Teknolojiyi kullanalım derken daha da zorlaştırıyorlar meseleyi. Art arda müşteri temsilcisi dememe rağmen sizi anlıyorum fakat sesli yanıt sistemi ile devam edelim gibi bir şey diyor…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*