Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Bankalarda kullandığımız vadesiz hesaplarda bankalar Eft ve Havale ücreti dışında hesap işletim ücreti almaktadır.Hesap işletim ücreti almayan bankalar da bulunmaktadır.Tüketiciler vadesiz hesap açmak istediklerinde bu bankaları tercih ederek hesap işletim ücretinden kurtulabilir.

 

Tüketiciler bankalardan hesap açtırırken fazla araştırmadan hesap açtırmaktadır.Eğer hesap açtıracağınız banka önemli değilse hesap işletim ücreti almayan banka tercih edilmelidir.Ayrıca hem hesap işletim ücreti almayan hemde eft ve havale ücreti almayan bankalar tercih edilmelidir.

 

Finansbank ( Enpara.com )

 

Şubesiz bankacılık hizmeti veren enpara’da hesap işletim ücreti alınmamaktadır.Bunun la beraber eft ve havale ücreti de alınmamaktadır.Enpara hesabı açtırmak için enpara.com adresini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.Enpara’yı tercih ederek vadesiz hesaplarda tüketicilere yansıtılan bu ücretlerden kurtulabilirsiniz.

 

Yapı Kredi ( Nuvo )

 

Yapı kredi bankası da şubesiz bankacılık olarak Nuvo’yu tüketicilerin hizmetine sunmuştur.Nuvo hesabında hesap işletim ücreti alınmamaktadır.Havale ve Eft ücreti de alınmamaktadır.Siz de şubesiz bankacılığı tercih ederek ekstra ücretlerden kurtulabilirsiniz.

 

Kuveyt Türk ( Senin Bankan )

 

Kuveyt Türk tarafından tüketicilerin hizmetine sunulan şubesiz bankacılık Senin Bankan hesap işletim ücreti almazken eft ve havale ücreti de almamaktadır.Çok fazla para transferi yapanlar için şubesiz bankacılık en doğru tercih olacaktır.

 

Türkiye Finans Bankası

 

Türkiye Finans  bankası da tüketicilerden hesap işletim ücreti almamaktadır.Hesap işletim ücreti vermek istemeyen kişiler tercih edebilir.Ayrıca havale ve eft ücreti de alınmamaktadır.

 

Albaraka Türk Bankası

 

Kuveyt Türk’den sonra hesap işletim ücreti almayan bir diğer katılım bankası da Albaraka Türk bankası’dır. Albaraka Türk müşterilerinden eft ve havale bedeli de almamaktadır.

 

Vadesiz hesap ile sık sık para transferi yapıyorsanız para gönderme masraflarından ve hesap işletim masraflarından kurtulmak için yukarıda yer alan bankaların vadesiz hesaplarını tercih edebilirsiniz.Sürekli Eft ve Havale gönderen kişilere bu ücretler ekstra yük olmaktadır.

  Altın Hesabı Nedir? Nasıl Açılır? Altın Hesabı Avantajları Neler?

Havale ve Eft Ücreti Almayan Bankalar Listesi burada yer almaktadır.Siz de bu listede size uygun bankayı tercih edebilir para transferi ücreti ödemeyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*