Akbank Direkt 3 Ay Ertelemeli Kredi Alma Kampanyası

Kredim Akbank 3 ay ertelemeli kredi
Kredim Akbank 3 ay ertelemeli kredi

Kredim Akbank 3 ay ertelemeli kredi alma kampanyası , son zamanların en dikkat çekici kampanyalarından birini geçtiğimiz günlerde paylaştı. Buna göre 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabileceğiniz bir kampanyadan yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi olarak tanımlanan kredide, bazı başvuru şartları var. Aynı zamanda limit de beklediğiniz kadar yüksek olmayabilir. Eğer, krediye çok ihtiyacınız varsa ve bu kredi kampanyası sizin için ideal ise; aşağıda şartları ve limitleri sizlerle paylaştık.

 

Kredim Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Kredi çeken kişilerin en büyük sorunlarından ve şikayetlerinden biri de hiç kuşkusuz kısa süre sonra istenen ödeme yükümlülükleri idi. Bu bağlamda aynı hafta içerisinde dahi ödemelerin ilk taksiti istenebilmekte ve bu da kredi alan kişileri zor durumda bırakabilmekteydi. İşte bu aşamada Akbank’tan kredi çekme ihtiyacı olup kısa sürede ödeyemeyecek kişilere harika bir kampanya geldi. Kampanyaya göre, ilk hafta ödemeyi bırakın tam 3 ay kafanız rahat bir şekilde ödeme yapma zorunluluğunuz olmayacak. Öyle ki, bu durumda kredi faiz uygulaması da devreye girmeyecek. Yani, 3 ay boyunca hiçbir şekilde ödeme yapmanıza gerek yok. Bugün başlayıp Kasım’da ödeme kampanyası şu anda Akbank resmi web sitesinde yayınlandı.

 

Kampanyaya Kimler Başvurabilir?

Kampanyaya 18 yaş üstü her T.C vatandaşı prim ödemeleri düzenli kişiler katılabilir. Bunun için en az 6 ay öncesinde başlamak kaydı ile sigorta prim ödemelerinin geciktirilmeden yatırılıyor olması ve sigortanızın devam ediyor olması gerekli. Aynı zamanda herhangi bir finansal kuruluşta kara listede olmamanız gerekir. Eğer bu duruma sahipseniz ve ihtiyacınız varsa başvurabilirsiniz.

 

Kampanya Ne Kadar Üst Limite Kadar Veriyor?

Kampanyaya katılım koşullarını taşıyor ve herhangi bir ödeme risk listesinde bulunmuyorsanız; 50 Bin TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Alt limit ise 3.000 TL. Bununla birlikte 60 aya kadar vade seçenekleri mevcut. Faiz oranı ise; %1.67’den başlıyor. Tabii ki limit arttıkça ve vade sayısı arttıkça bu faiz oranı yükseliyor. Kampanyaya katılım şartlarını taşıyorsanız, vade miktarını ve limiti kendiniz belirleyebilirsiniz. Aksi durumda banka kendisi size otomatik limit belirleyecektir. Veya herhangi bir kredi çıkmama olasılığı da mevcut.

  Senetle Para Veren Yerler 2018

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*